Культурна буккросинг акція

“Перемагаємо, читаючи”

Повернутися на головну сторінку

Відновлюємо буккросинг в Україні

Благодійний щоденник “24.02” оголошує про початок нового культурного проєкту “Перемагаємо, читаючи”. Давайте розповімо про це трішки більше.

Ідея буккросингу полягає в тому, що людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший, випадково зміг цю книгу знайти та прочитати, а потім повторити процес. В Україні таке явище зародилося десь на початку 2000х років і щоразу наштовхувалося на типові та очевидні труднощі: відсутність книг та безпечних площадок для їх розміщення, мала кількість учасників тощо. І, навіть зараз, якщо пошукати в мережі, багато місць, де, теоретично, ви могли б знайти “вільну” книгу не є активними.

Втім, все міняється, наше суспільство та кожен із нас – також, то ж ми в рамках проєкту “24.02” вирішили дати новий поштовх цій чудовій літературній ідеї. Ми виділяємо кілька десятків книг із авторського фонду “Щоденника війни” і відправляємо їх на площадки, які передбачають буккросинг. Перелік місць та учасників акції ми публікуватимемо на цій сторінці (на сайті).

Також закликаємо наших читачів, літературні заклади та авторів “відпускати” свої книги. Якщо у Вас є чим поділитися – можете надіслати “вільні” книги нам, а ми в свою чергу, додамо їх до нашого фонду культурної акції і розподілимо за платформами.

Як стати учасником?

  • Якщо ви читач – поділіться книгою із іншими. 
  • Якщо заклад – запропонуйте свою локацію як платформу для буккросингу.
  • Якщо автор – надайте свої книги для обміну.

Про всіх ми та наші партнерські ЗМІ старатимемося розповідати, щоб акція була справді корисною і знову всім нагадала, що читати – це круто!

Щоб долучитися до акції напишіть нам на скриньку –  info (собачка) fuckingwar.com  або у інстаграм @uawardiary.

Учасники акції

Читачі

  • Незабаром

Заклади

  • Незабаром

Автори

  • Незабаром